Watersportvereniging De Kil
Beste leden,
Het is alweer 45 jaar geleden dat WSV De Kil is opgericht, namelijk op 13 december 1979.
Daar willen we als vereniging graag bij stilstaan en daarom nodigen wij jullie, onze leden met partner, uit om dit 45-jarig bestaan te vieren.
Op zaterdag 1 maart 2025 gaan we met elkaar een uitstapje maken naar Het Keringhuis één van de Deltawerken, die ons gebied beschermen tegen het water, waar we normaal zo graag op varen. Op deze locatie zullen we een uitleg en rondleiding krijgen, die gedeeltelijk ook buiten zal zijn.
In verband met het weer zijn aangepaste kleding en gemakkelijke schoenen (om een stukje te lopen) wenselijk, maar ook een paraplu kan handig zijn als de weersverwachting dat aangeeft.
Na dit educatieve uitstapje zal ook de inwendige mens niet worden vergeten. Een gezamenlijke maaltijd zal de viering van de 45 jaar afsluiten.
Het programma is als volgt:
Zaterdag 1 maart 13.00 uur: Verzamelen op onze haven bij Willemsdorp.
13.15 uur: Vertrek per bus naar Het Keringhuis
Bezoek Keringhuis en daarna naar een
eetgelegenheid voor de gezamenlijke maaltijd.
Circa 21.15 uur: Aankomst met de bus op onze haven.
Einde officiële Lustrumviering.
Voor de liefhebbers: Naborrelen op De Ark is mogelijk, maar dit hoort niet bij het officiële gedeelte.
Voor deze feestdag vragen wij een bijdrage van € 10,00 per persoon. (Gaarne overmaken naar NL75ABNA0419233210 t.n.v. Watersportvereniging De Kil).
Daarvoor word je dus wel gedurende circa 8 uur geheel verzorgd!
Welkom zijn u en uw partner en eventueel meevarende kinderen onder de 18 jaar. Het maximum aantal inschrijvingen is 150.
Inschrijven kan uiterlijk tot 15 februari: maximum aantal deelnemsr is 150.
Gaarne dieetwensen en eventuele vragen ook in de aanmelding mee opgeven.
Wij hopen jullie in grote getale te zien op 1 maart.
Het Bestuur.
Inschrijven